هدایایی تبلیغاتی نفیس کتب

هدایای تبلیغاتی نفیس کتب ، هدایایی نفیس هستند که شامل کتابهای خاص، ارزشمند و پرمحتوا میباشند و جهت معرفی کالا و برندی به افراد خاصی ارائه میشود.

کتب نفیس کتبی است که از لحاظ محتوایی دارای معانی بلند و از لحاظ ظاهری بسیار چشم نواز و زیبا و ماندگار باشد.


ویژگی هدایای تبلیغاتی کتب


در کتاب های نفیس به جز کیفیت مطالب درج شده در کتاب، کیفیت و چاپ این نوع کتاب ها جهت هدیه دادن بسیار مهم می باشد. عدم حس کردن بو نسبت به کاغذ این نوع کتاب ها معیار مناسبی جهت تشخیص کیفیت مرکب کتاب نفیس می باشد. صحافی تمیز و بادوام، وضوح، درخشندگی و ثبات چاپ نیز از دیگر معیارهای تشخیص یک کتاب نفیس است. از هدایای تبلیغاتی که عموماً به گروه خاصی از افراد داده می شود، می توان به کتب نفیس اشاره نمود. کمترین و کوچکترین مشکل و ایرادی که در صحافی دیده شود موجب کاهش ارزش ظاهری کتاب نفیس گردد.


کتب نفیس


در این نوع هدایای تبلیغاتی، شکل و ظاهر هدایا نسبت به کاربرد خود کتاب نفیس از اولویت بیشتری برخوردار است. بنابراین لازم است در هدایای تبلیغاتی به ظاهر کتب نفیس توجه جدی شود. از کتاب های نفیس جهت ارائه هدیه تبلیغاتی می توان به کتاب های مذهبی شامل مفاتیح الجنان و کتاب های ادبی و شعر شامل شاهنامه، خیام، حافظ و اشعار دیگر اشاره نمود. دسته سوم کتب نفیس شامل کتب هنری است که شامل عکس، نقاشی و مینیاتورهای زیبا در کتاب است. آثار ایران شناسی یا شهر شناسی از دیگر کتب نفیس است که شامل عکس های با کیفیت از مناطق دیدنی شهر یا کشور می باشد.


نتیجه گیری:
با توجه به نفیس بودن کتب، هدیه دادن این کتب به افراد مختلف در جایگاه های متفاوت حائز اهمیت می باشد. در صورتی که همراه با کتب نفیس، نشان و لوگوی شرکت یا کالا و محصول، به مشتریان و خریداران نمایش داده شود، کتب نفیس میتواند علاوه بر کاربرد خاصی که برای هر انسانی دارد، کالا و شرکت و برند مشخصی را به کاربران نمایش دهد.