هدایای تبلیغاتی نفیس

هدایای تبلیغاتی نفیس ، هدایایی هستند که جهت دیده شدن کالا و محصولات به مخاطبین و مشتریان داده میشود.

 با توجه به سلیقه فروشندگان، یک هدیه نفیس میتواند از قیمت پایین آغاز شده و تا گران ترین هدایا ادامه پیدا کند.


نمونه هدایای تبلیغاتی


از کاربردی ترین و پربازدیدترین هدایای تبلیغاتی، ساعت ها و هدایای مدیریتی هستند که اغلب بر روی میز قرار میگیرند. یک هدیه تبلیغاتی میتواند برند، کالا و خدمات مشخصی را به مشتریان و مخاطبین نمایش دهد. در صورتی که مخاطبین از جایگاه ویژِه اجتماعی و سمت خاصی برخوردار باشند، پیشنهاد میشود جهت هدیه دادن تبلیغاتی، از هدایای نفیس استفاده گردد. هدایای نفیس که جهت تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرند شامل کتاب های نفیس مانند کتب شعر، تابلوهای نفیس که به صورت چوبی، معرق و پتینه موجود میباشد، بشقاب و گلدان مینای نفیس، هدایای مدیریتی نفیس و هدایای کاربردی شامل ساعت و خودکار می باشد.


ویژگی هدایای نفیس


از مزایای هدیه نفیس جهت امور تبلیغاتی، ایجاد و استحکام روابط میان مشتریان و فروشندگان، ثبت و نمایش لوگو و محصول تجاری در اذهان عمومی، معرفی لوگو و برند و شناسایی آن به عموم مردم، بازاریابی از طریق دادن هدیه می باشد. عموماً هدیه های نفیس را از جهت ویژه بودن سمینار، محصول و یا جایگاه ویژه افراد جهت تبلیغات انتخاب مینمایند. ویژگی عمومی که هدیه تبلیغاتی دارد، ایجاد احساسات خوب و خوشایند در مخاطب است که به برند و محصول نیز توجه ویژه ای خواهد داشت. هدایای نفیس می بایست منحصر به فرد باشند. خلاقیت و طراحی زیبا در بسته بندی هدایای تبلیغاتی که نفیس نیز باشند، حائز اهمیت است. برخی از مخاطبین مانند معلمان، کارمندان، نویسندگان و شعرا، از داشتن کتب نفیس به عنوان تبلیغات استقبال میکنند.


نتیجه گیری:
توجه به پارامترهای فرهنگی و اجتماعی افراد، میتواند در انتخاب بهترین هدایای نفیس جهت تبلیغات کمک زیادی نماید. هدایای تبلیغاتی با اثرگذاری بر ذهن افراد خاص، روشی مهم جهت بازاریابی در جامعه مدیران، معلمان، شعرا و گروه های دیگر میباشد.